Top

Salvatore Robuschi Yetkili Bayi

Tamamen temiz yada çok az kirli, agresiv ve tehlikeli proses akışkanlarının basınçlandırılması yada trasferi için kullanılmak üzere; 500 m3/h debi ve 140 m basınca kadar üretilir.

Genel Ürün Broşürü

Tamamen temiz yada az kirli, agresiv ve tehlikeli, yüksek viskositeli ve çift fazlı (%15' kadar gaz/buhar içeren) proses akışkanlarının basınçlandırılması yada trasferi için kullanılmak üzere; 300 m3/h debi ve 95 m basınca kadar üretilir.


Genel Ürün Broşürü

Tamamen temiz yada kirli, lifli atık içermeyen, agresiv ve tehlikeli, yüksek yoğunluğa sahip proses akışkanlarının basınçlandırılması yada trasferi ile birlikte; düşük NPEY değeri ve yüksek debi değeri gerektiren su uygulamaları için kullanılmak üzere; 2400 m3/h debi ve 70 m basınca kadar üretilir.

Genel Ürün Broşürü

Tamamen temiz yada kirli, lifli atık içeren, agresiv ve tehlikeli, yüksek yoğunluğa ve viskosite değerine sahip proses akışkanlarının basınçlandırılması yada trasferi ile birlikte; evsel yada endüstri kaynaklı atıksu su uygulamaları için kullanılmak üzere; 800 m3/h debi ve 60 m basınca kadar üretilir.

Genel Ürün Broşürü

"Kapalı Çarklı, Açık Çarklı, Kanal Çarklı, Vorteks Çarklı Pompalar"ın (RD, RG, RB, RC) düşey milli varyasyonları olarak 6 m şaft boyuna kadar; salmastrasız veya salmastralı olarak, iki yada tek yataklı olarak üretilirler.

Genel Ürün Broşürü

"Kapalı Çarklı, Açık Çarklı, Kanal Çarklı, Vorteks Çarklı Pompalar"ın (RD, RG, RB, RC) düşey milli varyasyonları olarak 1.5 m şaft boyuna kadar; salmastrasız, yataksız ve kuru çalışmaya mukavim olarak üretilirler.

Genel Ürün Broşürü

Montaj sahanızda yeterli alan yoksa ve bir proses pompası kullanmak istiyorsanız "Kapalı Çarklı, Açık Çarklı yada Vorteks Çarklı Pompalar"ın (RD, RG, RC) kaplinsiz (monoblok) modellerini kullanmayı düşünebilirsiniz.