Top
Hakkımızda

Hakkımızda

2017 yılında Çorlu’da kurulan Göksu Teknik Pompa Sistemleri ve Endüstriyel Ürünler San. Tic. Ltd. Şti. Rahatlığınız ve konforunuz için gerekli olan hidrofor ve arıtma cihazlarına 15 yıllık tecrübeye sahip personeli ile profesyonel bir şekilde hizmet sağlamaktadır.

ÇALIŞMA HİZMETİMİZLE FARK YARATIYORUZ!

Önce sizi dinliyor ve istediğiniz doğrultuda doğru çözümü uygun maliyet ile sunuyoruz. Zamanınızın değerli olduğunun farkındayız ve söz verdiğimiz  zamanda işimize başlıyoruz. Güler yüzlü hizmetimiz ile yaptığımız işin arkasında durur, montaj sonrası sorularınızı yanıtlıyor, gerektiğinde müdahale ederek mağdur olmanızı önlüyor, mutlu müşteriler yaratmak için çalışıyoruz.

Firmamız Çorlu'da Wilo Yetkili Bayi ve Salvatore Robuschi Yetkili Bayi olarak hizmet vermektedir.

Misyonumuz

Sağladığımız hizmet ile çözüm ortaklarımız ve müşterilerimiz için en iyisini yapmak, kaliteli ürünleri hızlı bir şekilde yerine ulaştırmak, alanında uzman kadromuz ile müşteri ihtiyaçlarına gerekli çözümleri üretmek, sunduğumuz ürünler ile  müşteri memnuniyetini sağlamak ve bunu sürdürmek misyonlarımızdandır.

Vizyonumuz

Ürünlerimizin ve çalıştığımız markaların kalitesi ile her daim hizmet sağlamak, müşteri isteklerine sunduğumuz çözümler ile tercih edilen bir firma olmak, sektörde sağladığımız başarı ile anılmak ve lider konuma erişmek esaslarımızdandır.

Kalite Politikamız

- Güvenilir ve kaliteli olan Wilo Markası ile çalışmak,
- Wilo ürünlerini değerli müşterilerimize sunmak,
- Müşteri sorunlarına çözümler üretmek,
- Bilgi ve deneyimlerimiz ile müşteri memnuniyetini sağlamak,
- Çalışanlarımız için rahat çalışma ortamı sağlamak,
- İş sağlığı ve güvenliği kanunlarına uyarak hizmet sağlamak.
- Kaliteli ürünlerimiz ile müşteri isteklerine uygun projeler gerçekleştirmek,